menu Menu
Aşk Büyüsü
Aşk büyüsü ile sevdiğini kendine ömür boyu kalıcı olarak yaptırmadan bağlama yöntemleri. Tecrübe edilmiş etkili ve mücerrep denenmiş aşk büyüleri hakkında bilinmeyenleri öğrenin. Çok kuvvetli aşk büyüsü ile sevdiğini kendine 7 cemi endamıyla 72 saat içinde bağlatmak isteyenlerin derdine derman çareler. Aşk büyüsü günaha girmeden yapılmalıdır.
By admin Posted in Büyüler on 29 Ekim 2018 0 Comments 4 min read
Bağlama Büyüsü Previous Medyum Next

Konuyla ilgili gerçek aşk büyüsü tarifleri ve yardımları burada. Davas ilmiyle gizli ilimler ve bakır levha ve gümüş levha beyaz bir atın sağ ön ayağından alınan kullanılmış, nal ceylan derisi erkek yada dişi bir “Kelbe” yani (Köpek) Bal ile hamur yoğrulur içine gerekli tılsım konulur sağ elinin içinde hamur ufalanırken kıyma tavada pişer ve içine tılsım konulur murat edilir niyet edilir kalbindeki fikrindeki kişi niyetine aklını fikrini yedi cemi endamını bağlama muhabbet ile ve sonra kişi erkek ise erkek kızsa dişi kelbe Yedirme ile sevdiğini kendine bağlama muhabbet celbi denenmiş tecrübe edilmiş en iyi aşk işlemi başarılı ve garanti sonuçlar.

AŞKINIZI KENDİNİZE BAĞLAYIN

Aşk büyüsüi ile muradına uygun en iyi sonuçları Medyum Mardinli Mustafa Hoca sizlere sunuyor. Aşk büyüsü hakkında dualı vefkler ve işlemsiz yapılmasıyla alakalı bilgi vermek istedik yoğun ısrar ve talepler neticesinde denenmiş aşk büyüleri ve Aşk işlemi hakkında çok sık sorulan sorular nedeniyle bir takım bilgileri vermek için bu sayfayı hocamız sizlere sunmamız için bize hazırlatmıştır.

KAŞIK BÜYÜSÜ
Kaşık büyüsü gaye olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması hedefler  bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran bir çok insan vardır. Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde yapılır. Kaşık büyüleri hızlı sonuç veren büyüdür. Kaşık büyüsü genel olarak iki adet tahta kaşıkla yapılır. Bu kaşıkların saplarına kişilerin isim bilgileri anne adları yazılır.

Genel olarak bu kaşıklar hazırlandıktan sonra bir mezara gömülmesi istenir. Bu kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece bu iki insan birbirinden kopamazlar ama belirttiğim gibi eğer bu yapılan kaşık büyüsü ayırmak  amacı için yapılmışsa büyü yapılan kişiler bir daha mutlu olmazlar bir araya gelemezler. Bu kaşık büyülerini uygulamak sadece bundan ibaret değildir. Elbette bunun bir metodu var duası var yüzeysel olarak anlatılmıştır. Kendi başınıza denemeyiniz. Kaşık büyüsü yapan hocalar  arasında en iyilerinden biridir.
Kaşık büyüsü aşk büyüleri arasından sadece birisidir daha bir çok aşk büyüsü çeşitleri vardır.

Yapılacak aşk büyüsü ile diğer uygulamaların art niyetler taşımaması Medyum Mardinli Mustafa Hoca tarafından birincil önceliktir.
İyi bir medyum kendisine başvuran kişinin gerçek duygu ve düşüncelerini kolaylıkla anlayabilmekte, telepati yeteneğini kullanabilmektedir. Bu nedenle gerçek bir medyumu kandırmak mümkün olmamakla birlikte gerçek bir medyumun gerçekleştireceği uygulamadan da yüksek oranda başarılı sonuç alınacağı da bir gerçektir.

Aşk büyüsünün de değişik çeşitleri bulunmaktadır. Mardinli Mustafa Hoca ya  başvuran kişinin isteklerini net ve doğru bir şekilde aktarması gerekmektedir ki böylelikle başarılı bir sonuç elde edilebilsin.

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü ya da vefk işlemleri için Profesyonel Medyum Mardinli Mustafa Hoca  kişiye özel uygulamalar hazırlamaktadır. Bu da onun daha başarılı ve etkin sonuçlara ulaşmasını sağlamaktadır. Aşk büyüsü ya da diğer uygulamaların kişiye özel olarak hazırlanması ve gerçekleştirilmesi esastır.

0 552 585 39 04

aşık etme büyüsü aşk büyüsü aşk büyüsü yapan hocalar aşk büyüsü yapan medyum aşk büyüsü yapmak aşk büyüsü yaptırmak en etkili aşk büyüsü etkili aşk büyüsü gerçek aşk büyüsü medyum aşk büyüsü papaz büyüsü


Previous Next

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cancel Yorum gönder

keyboard_arrow_up