menu Menu
Evlilik Büyüsü
Evlilik işleminde yapılan çalışmanın tek bir amacı vardır. Eğer yaptıran kişi düşüncelerinde samimi ise ve sevdiği kişiyle evlilik yönünün de engel olan (ailesi) vs ya da evlenmek için düşündüğü kişinin ikna olmaması nedeniyle yapılan çalışmalardır.
By admin Posted in Büyüler on 29 Ekim 2018 0 Comments 1 min read
Geri Getirme Büyüsü Previous Papaz Büyüsü Next

Evlilik işlemi için Ama şunu iyi bilmeliyiz ki evlilik amaçlı yapılacak işlemlerde sufliyatlara başvurarak bir işlem uygun görülmez çünkü bu işlemler kişinin muradı hasıl olduktan sonra bozulur ve Cin’li bir çalışma olduğu için Yapan yada yapılana kişinin evlilik yıldızını düşürür aralarında ayrılık hacet olur. Evlilik düşünülerek yapılacak işlemler hayırlı saat lerde ve hayırlı günlerde yazılarak kişiler adına müvekkel kılınan Rahman’lar (hüddam) davet edilerek ilk önce kişiler arasında Evlilik işlemi için evlilik yıldızları bağlanır.

05525853904

en etkili evlilik büyüsü etkili evlilik büyüsü evlilik büyüsü evlilik büyüsü medyum evlilik büyüsü yapan evlilik büyüsü yapan hocalar evlilik büyüsü yapan medyumlar evlilik büyüsü yapmak evlilik büyüsü yaptırmak gerçek etkili büyüsü


Previous Next

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cancel Yorum gönder

keyboard_arrow_up